dodatki do okien

Nawiewniki ciśnieniowe

z możliwością ustawienia przesłony w pozycji minimalnego przepływu

W nawiewniku ciśnieniowym wielkość przepływu powietrza zależy od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. Przesłonę nawiewnika można ustawić w pozycji minimalnego przepływu. Nawiewnik posiada blokadę, która przy silnych podmuchach wiatru nie pozwoli na zwiększenie przepływu. Nawiewnik jest przeznaczony do montażu w oknach PVC, drewnianych i aluminiowych.

Rodzajnawiewnik ciśnieniowy, samoregulujący
Zasada działaniawielkość przepływu powietrza zależy od różnicy ciśnienia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia
Przepływ powietrza przy różnicy ciśnienia 10 Pa6-30 m³/h
Tłumienie akustyczne32 dB
Wymiary390 x 25 x 27 mm (szer. x wys. x gł.)
Kolorbiały, kasztanowy, dębowy, możliwość lakierowania na dowolny kolor z palety RAL
Kolory

Klamka Hoppe Secustic

Klamka posiada opatentowany mechanizm blokujący uniemożliwiający manipulacje przy niej od zewnętrznej strony okna poprzez przesuwanie okucia obwiedniowego. Charakterystyczny i słyszalny dźwięk przy przekręcaniu klamki w jej precyzyjnym mechaniźmie sygnalizuje, że funkcja zabezpieczenia jest aktywna.

Standardowe klamki aluminiowe

Aluminiowa klamka okienna PLUTON (Medos) to nowoczesny design, solidne wykonanie trwała powłoka (malowane najlepszymi farbami proszkowymi na świecie). Wykonana w całości z stopu aluminium. We wszystkich klamkach zastosowano ocynkowany trzpień oraz ocynkowane wkręty mocujące.Wszystkie klamki posiadają badania ITB zgodne z obowiązująco normą europejską.