Veka softline 82

Aktywne okno pasywne
Poznaj V82 Powertherm +

Dom w świetnej kondycji energetycznej.

Poznaj V82 Powertherm +

Okno PVC, które z wdziękiem spełnia wszystkie wymogi stawiane przed oknem pasywnym klasy A. Nasze najlepsze z najlepszych, stworzone z myślą o wymagającym, nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. 

V82 Powertherm + oferuje wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła jednocześnie nie zaburzając ładu przestrzennego pomieszczenia nadmiernym gabarytem. Zgrabny profil i wyjątkowo cienki zgrzew Contourline, w połączeniu z designerskimi dodatkami, pracują jednocześnie na kondycję energetyczną i piękny, nowoczesny wygląd Twoich pomieszczeń. Okna Veka pozwalają wsłuchać się w ciszę i ograniczają straty ciepła nawet do 30 %. 

Profil klasy A

Uw 0,74 w/m2K

Trzyszybowy pakiet

Głębokość profilu 82 mm

Maco lub Sigenia

Uchwyt transportowy, listwa podparapetowa

Wyjątkowo
pasywne okno

Wybierz V82 Powertherm +, okno pasywne 82 mm najlepszej klasy A, z bezpłatnym pakietem designerskich dodatków, jeśli szukasz okna minimalistycznego, odpowiedniego do energooszczędnego domu, apartamentu i chcesz zyskać spokój i oszczędności na lata. 

Skomponuj okno
Dla siebie

A może chciałbyś zmienić parametry wybranego okna bądź wykreować nieco inny design? Doskonale to rozumiemy! Już teraz sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy – mnóstwo kolorów, różne rodzaje klamek i to nie jest koniec niespodzianek!

Pełna paleta kolorów Pobierz PDF